Mokymo vadovėliai

Generolas

Įprastos darbo eigos : ši vaizdo įrašų serija apima kai kurias įprastas 3DCoat darbo eigas ir tai, kaip jos apima įvairias darbo sritis / įrankių rinkinius programoje.

3DCoat Bendra apžvalga : Ši serija jokiu būdu nėra visų 3DCoat dalykų sąvadas; Tikslas yra kuo greičiau parodyti jums pačias naudingiausias funkcijas, ko ir būčiau norėjęs mokydamasis 3DCoat.
Čia mes kalbame apie kai kuriuos universalius pagrindus. Tikslas yra supažindinti jus su pagrindais ir pradėti bėgimą. (Parengė David Schoneveld)

Kaip sukurti 3D modelį vaizdo žaidimams – Tema: Fantastinis ginklas : Šioje pamokų serijoje sužinosite, kaip sukurti 3D modelį vaizdo žaidimams. Tai pirmoji nedidelės pamokų serijos dalis. Šioje dalyje pamatysite, kaip aš kuriu koncepcinį kūrinį „Photoshop“. Christophas Werneris.

3DCoat – puiki skulptūrų kūrimo programinė įranga, skirta 2D menininkams, norintiems pereiti prie 3D : puikios skulptūros programinės įrangos ir vienos iš mano mėgstamiausių programų apžvalga.

Pistoletas : visa mokslinės fantastikos ginklo darbo eiga, pagrįsta „Mass Effect“ M3 Predator. Kaltenas 1979 m.

Modeliavimas

„3DCoat Low-Poly“ modeliavimas pradedantiesiems Nr. 1. Modeliavimo kambario vartotojo sąsaja : vaizdo įraše demonstruojamas pradedančiųjų vadovas apie modeliavimo kambarį „3DCoat 2022“. Modeliavimo kambario vartotojo sąsaja.

3DCoat Low-Poly modeliavimas pradedantiesiems #2. Navigacija : vaizdo įraše demonstruojamas pradedančiųjų vadovas, skirtas modeliavimo kambariui „3DCoat 2022“. Navigacija.

3DCoat Low-Poly modeliavimas pradedantiesiems #3. Primityvai ir atrankos. 1 dalis : vaizdo įraše demonstruojamas pradedančiųjų vadovas, skirtas modeliavimo kambariui 3DCoat 2022. Primityvai ir pasirinkimai. 1 dalis.

3DCoat Low-Poly modeliavimas pradedantiesiems #4. Primityvai ir atrankos. 2 dalis : vaizdo įraše demonstruojamas pradedančiųjų vadovas, skirtas modeliavimo kambariui 3DCoat 2022. Primityvai ir pasirinkimai. 2 dalis.

Kaip sukurti laivo modelį nuo nulio naudojant 3DCoat – 1 dalis : Šis vaizdo įrašas pradeda projektu paremtą seriją, modeliuojant seną medinį laivą, pradedant nuo vaizdo nuorodos sąrankos.

Kaip sukurti laivo modelį nuo nulio naudojant 3DCoat. 2 dalis : tai antroji vaizdo pamokos dalis, kaip sukurti istorinį laivą nuo A iki Z naudojant 3DCoat.

Kaip sukurti laivo modelį nuo nulio naudojant 3DCoat. „TimeLapse“ : Tai vaizdo įrašo pamokos „laikotarpis“, kaip sukurti istorinį laivą nuo A iki Z naudojant 3DCoat.

Sraigtasparnio modeliavimas naudojant 3DCoat 2021. Mokymo programa : Šiame vaizdo įrašo vadove demonstruojamas 3DCoat 2021 modeliavimo vamzdynas ir jo universalus įrankių rinkinys, skirtas 3D modeliams kurti nuo nulio.

„Soft Selection“ : šiame vaizdo įraše demonstruojama nauja „Soft Selection“ funkcija „3DCoat 2022“, skirta „Retopo “ ir „Modeling“ darbo vietoms.

Naujų modeliavimo įrankių demonstracija 1 dalis : šis vaizdo įrašas pradeda paprastą kelių naujų modeliavimo įrankių 3DCoat 2021 demonstravimą, kai kurie iš jų yra pagrįsti Curve

Naujos modeliavimo įrankių demonstracinės versijos 2 dalis : šis vaizdo įrašas tęsia seriją, parodydamas trumpą kai kurių naujų modeliavimo įrankių 3DCoat 2021 demonstraciją

Naujų modeliavimo įrankių demonstracinė versija 3 dalis : šis vaizdo įrašas tęsia seriją, kurioje demonstruojami kai kurie nauji 3DCoat 2021 modeliavimo įrankiai ir kai kurie senesnių modelių patobulinimai.

Nauji modeliavimo įrankiai Demo Pt. 4: Šis vaizdo įrašas tęsia seriją, kuriame rodomi kai kurie nauji 3DCoat 2021 modeliavimo įrankiai, taip pat keletas senesnių, apie kuriuos norės sužinoti nauji vartotojai. Tai demonstruoja transformavimo įrankyje įmontuotą ekstruzijos funkciją, taip pat įrankius tinklelio skylėms uždaryti ir viršūnes sulygiuoti su nauju įrankiu „Išlygiuoti viršūnes“.

Nauji modeliavimo įrankiai Demo Pt. 5: Šis vaizdo įrašas tęsia seriją, demonstruodamas kai kuriuos naujus modeliavimo įrankius (taip pat keletą senesnių, bet svarbių, kad nauji vartotojai galėtų atrasti). Tai apima „Smart Extrude“ įrankio naudojimą kojoms sukurti, „Spine“ įrankį uodegoms, „Bevel“ įrankį ir „Live Smooth“ funkciją.

Naujų modeliavimo įrankių demonstracinė versija 6 dalis: Šis vaizdo įrašas užbaigia seriją, kurioje demonstruojami kai kurie nauji 3DCoat 2021 modeliavimo įrankiai, naudojant „New Curves“ + „Swept N“ generatorių, kad būtų sukurtas „ Rhino “ modelio ausų tinklelis ir naujasis „Bridge“ įrankis.

Dažyti

PBR išmaniosios medžiagos : tai tik trumpas vaizdo įrašas, kurį padariau, rodantis kai kurias naujas ir nuostabias „3DCoat“ PBR medžiagas. Galite kurti visas naujas medžiagas nuo nulio, tačiau ji pateikiama su daugybe iš anksto paruoštų medžiagų ir turi daug funkcijų, kurias galite pritaikyti, kad pakeistumėte jos išvaizdą. (Parengė Philas Nolanas)

PBR peržiūros parinktys

Tekstūros Painting : Tai parodo kai kuriuos įprastesnius dažymo įrankius, kuriuos galima naudoti panašiame projekte. Ji nėra skirta kaip tekstūravimo dažymo technikų pamoka.

Vaizdo rinkiklis : šiame vaizdo įraše demonstruojamas 3DCoat vaizdo parinkiklis, leidžiantis vartotojui paimti spalvų informaciją iš vaizdo, taip pat naudoti kaip prijungiamas atskaitos vaizdas.

Nuorodų vaizdų naudojimas : šiame vaizdo įraše demonstruojamas referencinių vaizdų naudojimas. Arba kaip vaizdo plokštumos peržiūros srityje arba vaizdo parinkiklio naudojimas kaip statinis nuorodos vaizdas vartotojo sąsajoje.

„Paint Mesh“ į „Sculpt Mesh“ : šiame vaizdo įraše demonstruojami žingsniai, kurių reikia norint nusiųsti „Paint Mesh“ kopiją į „Sculpt“ darbo sritį (kur ji tampa „Sculpt Mesh“, kurią galima vokselizuoti arba pritaikyti dinaminę teseliaciją) ir bake nedidelio masto skulptūrinius pakeitimus. grįžti į Paint Mesh per naują normal map.

Nuo dažų kambario iki skulptūros ir atgal : šiame vaizdo įraše parodytas metodas, kurį galima naudoti norint, kad jūsų modelis….visiškai išstumtų (atliekant bet kokį darbą, kurį jau atlikote naudodami vaizdus pagrįstą skulptūrą)…iš dažų kambario į Voxel kambarį ten atlikite kai kuriuos skulptūrinius pakeitimus.
Tada bake atnaujintą displacement map , kurį galima pridėti prie dažų kambario.

Alfa import : kaip import tekstūrą, kuri bus naudojama kaip sluoksnio skaidrumo informacija (Alfa kanalas) 3DCoat viduje. Neįmanoma import alfa informacijos tiesiai į 3D Coat , bet vis tiek parodykite trumpą sprendimą, kaip tai padaryti.
Be to, paaiškinkite, kaip nupiešti lanksčią alfa informaciją ir kaip čia padeda funkcija „Susietas sluoksnis“. Christophas Werneris.

Ptex tekstūrų Baking ant tinklelio su esamais UVs : kaip bake tekstūras panaudojus Ptex UV/ tekstūravimo metodą tinkleliu su esamu UV žemėlapiu. Gana patogu, jei norite naudoti Ptex formatą 3DCoat kaip „saugojimo“ formatą su didelės raiškos detalėmis ir, jei reikia, bake iki mažesnės raiškos tekstūrų. Javisas Jonesas.

Skulptūra

„3DCoat“ daugialypė raiška: „ Multi-Resolution“ leidžia dirbti su modeliu keliais detalių lygiais, sklandžiai išlaikant aukšto lygio detales. Redaguokite modelį bet kuriuo detalumo lygiu. Visi jūsų pakeitimai sklandžiai išsaugomi visais lygiais. Taip pat galite paimti tinklelį iš modeliavimo kambario ir naudoti jį kaip žemiausią lygį. Visi aukšti lygiai bus atitinkamai transformuojami sklandžiai. Unikali 3DCoat Multi-Resolution savybė yra ta, kad žemo ir aukšto lygio tinklelio struktūra gali visiškai skirtis.

Animacinio filmo veikėjo skulptūra, Elmer Fudd : Tai paprastas ir įdomus modeliavimo/skulptūravimo proceso projekto laiko intervalas, kurį galima panaudoti kuriant tokį animacinio filmo personažą kaip šis. Jis nėra sukurtas kaip demonstracija ar sudėtingas mokymo vaizdo įrašas – tik žvilgsnis į kai kuriuos įrankius, kuriuos galima naudoti panašios apimties projektui.

Pagrindinė ginklo koncepcija : ginklo kieto paviršiaus lipdymas.

Damaged Pillar : Damaged Pillar mokymo priemonių serija. Ignertia.

stulpas ir vynmedžiai : trumpa pamoka, rodanti, kaip modeliuoti stulpą ir pridėti išsamią tekstūrą naudojant vaizdus ir vynmedžius. Pagal Psonic Games.

Reljefo kūrimas .

Spurga su kremu .

Plytelių tekstūrų kūrimas : Šiame vaizdo įraše parodytas vienas 3DCoat naudotojams prieinamas būdas sukurti savo besiūlių plytelių tekstūrų.

Storio pridėjimas : šiame vaizdo įraše aprašomas vokselio objekto storio padidinimas naudojant 3DCoat ir kodėl tai taip svarbu naudoti. Vokseliai iš prigimties yra tūriniai, todėl negali tinkamai veikti su vienpusiais ir atvirais tinkleliais. Todėl, kad jis veiktų, reikalingas tam tikras „storis“.
Jis idealiai tinka naudoti tokį storį pagrindinėje programoje prieš importuojant, bet jei tai neįmanoma, tai yra būdas pridėti jį prieš pat vokseliuojant objektą.

Burnos ertmės kūrimas : šiame vaizdo įraše demonstruojama, kaip nupiešti / modeliuoti burnos ertmę personažui „Sculpt“ darbo srityje.

Greitas patarimas: mažo daugiakampio tinklelio importo taisymas .

Uolos lipdymas ir tekstūravimas : greita pamoka apie skulptūrą, automatinę retopologiją ir paprasto uolos objekto tekstūravimą. Pagal Psonic Games.

Uolėtų grindų formavimas : paprastų uolėtų grindų arba sienos formavimas naudojant šepetį, šveitimo šepetį ir paprastą tekstūrą. Pagal Psonic Games.

Anton Tenitskyekspresyvi skulptūra .

Plytelių lipdymas Oldschool metodas sunkiam tinkleliui. Anton Tenitsky kalba apie pavyzdžių naudojimą, kad būtų lengviau iškepti plyteles tinkleliu.

Morph Targets kūrimas: šis vaizdo įrašas apima atnaujintą Morph Target arba Blend Shapes kūrimo procesą 3DCoat, siekiant eksportuoti į pagrindinę 3D animacijos programą. Modelis suteiktas Leigh Bamforth

UV

UV automatinio žemėlapio demonstravimas: tiesiog sukurkite UV žemėlapį automatiškai vienu paspaudimu naudodami AutoMap!


Kitbashing

„Kitbashing“ naudojant „Primitives“ įrankį : šis vaizdo įrašas parodo galimybę paimti bet kurį modelį iš „Kitbashing“ įrankių rinkinio ir iš karto naudoti jį kaip laisvos formos primityvą. Labai greitas objekto mastelio keitimo ir formavimo darbas.

„Kitbashing“ įrankiai : šiame vaizdo įraše demonstruojami „Kitbashing“ įrankiai 3D Coat, leidžiantys greitai ir efektyviai saugoti arba gauti „Voxel Layer“ turinį arba standartinio OBJ formato failus. 3DCoat sukuria kiekvienos miniatiūros vaizdus ir rodo juos sujungiamame padėkle, kad būtų lengviau pasiekti.

diktofono modeliavimas : Сергей Бакулин.

Greitis Sculpt

Padangos ir ratlankiai Sándor Veres „Allexr“.

Miner Armor by Kurzor.

Kūrinio galvos skulptūra Anton Tenitsky.

CBlock : skulptūros sujungimo įrankiu ir Retopo kambarys. Autorius Hextor.

FR šarvai

3DCOATober : Ši Sándor Veres vaizdo įrašų serija „Allexr“ rodo vieną mėnesį kasdienių skulptūrų. Atvirai pasakius, tai nepaprasta ir būtina pamatyti.

Šalmas Timelapse : apytikslis mokslinės fantastikos šalmo eskizas, kurį sukūrė Fotis Tsantilas.

Sci-fi panelė : Sándor Veres „Allexr“.

Retopo

„Retopo Project“ : šiuo vaizdo įrašu pradedama serija, apimanti pusiau sudėtingo „Voxel“ objekto retopologiją, kurią sudaro keli subkomponentai.

„Retopo Room Pt.2“ : šis vaizdo įrašas tęsia „3DCoat“ retopologijos įrankių apžvalgą ir apima Strokes įrankio demonstravimą bei pagrindinį „Auto-Retopo“ naudojimą.

„Retopo Room Pt3“ UV redagavimas : šiame vaizdo įraše paliečiami kai kurie UV įrankiai, esantys Retopo kambaryje.

Retopo kambarys Pt.4: AutoRetopo : Šis vaizdo įrašas tęsia 3DCoat Retopo įrankių rinkinio apžvalgą, bet pradeda gilesnį naujų Auto-Retopo patobulinimų tyrinėjimą.

Retopo kambarys Pt.7: Rankiniai Retopo įrankiai : Šis vaizdo įrašas apima kai kuriuos rankinės retopologijos įrankius 3D Coat, pvz., ADD/SPLIT įrankį, POINTS & FACES įrankį ir QUADS įrankį.

Retopologijos įrankiai: Retopo atpalaidavimas : Šiame vaizdo įraše aprašomi įvairūs metodai ir įrankiai, skirti atpalaiduoti visas arba tam tikras retopologizuotas tinklelio dalis.

ORC automatinė retopologija su vartotojo apibrėžtais vadovais : bendras automatinės retopologijos įrankių demonstravimas.

Rupūžės retopo pamoka : pagal Betweenlimits.

Retopologijos pagrindai : sąvokos ir pagrindiniai įrankiai, padėsiantys greitai retopologizuoti. Suteikite rezultatą, tinkamą animuoti Max arba Maya. Autorius ZenithII.

Pagrindinė retopologija naudojant 3DCoat : Šioje pamokoje Ryanas Ribotas parodys objektų retopologizavimo naudojant 3DCoat pagrindus. 3Dmotive.

Retopo tinklelio kopijavimas : šiame vaizdo įraše demonstruojami du pagrindiniai retopo tinklelio kopijavimo būdai.

Gromit Retopology Time Lapse Proceso, naudoto Gromito modeliui retopo, laikas. Autorius BotchedTaco.

Sujungimas su kitomis programomis

Blender Materials į 3DCoat PBR Smart Materials : Tai pamoka, kurioje parodysiu, kaip naudoti blender modelio medžiagas 3DCoat , kad būtų galima pridėti išmaniųjų medžiagų atskiroms modelio dalims. Autorius Jayanam.

„Blender PBR Shader“, skirta „3DCoat Smart“ medžiagoms, pamoka : Šiame „ Blender“ , naudojant „3DCoat PBR“ medžiagas, vadovėlyje parodysiu, kaip export PBR tekstūras, tokias kaip difuzinis, normalus žemėlapiai, šiurkštumas ir metališkumas, ir naudoti jį „Blender “ PBR šešėliuotoje. Autorius Jayanam.

Blender 3Dcoat PBR pamoka : ši pamoka skirta sukurti kieto paviršiaus modelį naudojant Blender ir tekstūruoti jį 3DCoat su PBR medžiagomis. Autorius Jayanam.

„Mixamo“ ir „3DcoatExternal Link“ : šis 2012 m. vaizdo įrašas demonstruoja „Mixamo“ ir „3DCoat“ darbo eigą.

Kietas paviršius

3Dcoat kieto paviršiaus dizainui Tai įvadinis vaizdo įrašas apie 3DCoat kieto paviršiaus dizainui. Čia apžvelgsiu pagrindinius įrankius, kuriuos naudoju blokuodamas kieto paviršiaus modelius 3DCoat. GameDev The Pipeline.

„Retopo Room Pt.1“ : šiuo vaizdo įrašu pradedamas šios apžvalgos „Retopo“ etapas, įskaitant „Kitbashing“ įrankių rinkinio demonstravimą, norint greitai pasiekti ir naudoti modelio / tinklelio nustatymus kaip pradžios taškus.

Kietų paviršių modeliavimo patarimai : kai kurie patarimai, kaip modeliuoti kietą paviršių naudojant 3D Coat naudojant pjovimo įrankį, VoxLayer, išspaudimo ir transformavimo įrankius. Pagal Psonic Games.
Redaguoti

Įrankių patarimai

Voxel modeliavimas: kampų kūrimas

Daugia raiška, skirta Voxel Sculpting

Manekeno naudojimo patarimai

Greitas patarimas: „VoxHide“ kaip maskavimo įrankio naudojimas : šiame vaizdo įraše parodyta, kaip „VoxHide“ įrankį galima naudoti kaip maskavimo įrankį vietoje „Freeze Brush“, kuris veikia tik paviršiaus režimu.

3D Brush kūrimas : šiame vaizdo įraše parodyta, kaip paimti modelį, kurį jau turite standžiajame diske, arba sukurti jį tiesiogiai programoje 3DCoat ir naudoti kaip 3D Brush; atkartodamas objektą teptuku.

Eskizų kūrimas naudojant 3DCoat: Pt.1 Drobės sąranka : Šis vaizdo įrašas pradeda trumpą seriją, demonstruojančią 3DCoat eskizų kūrimo galimybes ir unikalų patrauklumą kaip bet kurio menininko eskizavimo įrankį.

Voxel pasirinkimų invertavimas naudojant atkarpos ir slėpimo įrankį : šis vaizdo įrašas yra greitas demonstravimas, naudojant atkarpos ir slėpimo įrankį 3DCoat Voxel Workspace. Pirmiausia parodoma, kaip apversti pasirinkimą naudojant susijusius, bet mažai žinomus sparčiuosius klavišus.

2 ašies valdiklis

„TransPose Tool Poly Groups“ : šiame vaizdo įraše demonstruojami keli nauji pozos įrankio 3DCoat 4.9 funkcijų papildymai. Vienas iš jų yra kampinis fiksavimas, skirtas tiksliam linijiniam pasirinkimui. Kitas yra „Poly Group“ funkcionalumas, integruotas į „Pose“ įrankį.

Kaip

Priskirkite sparčiuosius klavišus skirtukams

Nemokamas 3DCoatPrint

Greita peržiūra nemokamame 3DCoatPrint

Įvadas į nemokamą 3D Coat spausdinimą

Beginner Easy Light Saber Design nemokamai 3D Coat Print

3DCoatPrint: Navigacija

3DCoatPrint: palaiko

3DCPrint: RMB meniu

3DCoatPrint: Apsaugokite nuo dugno tirpimo (dramblio pėdos) poveikio

3DCoatPrint: užkirskite kelią plastiko plėtimosi efektui

3DCoatPrint: Primityvūs

3DCoatPrint: Būlios

3DCoatPrint: simetrija

3DCoatPrint: pjovimo įrankis

3DCoatPrint: istorijos būsena

3DCoatPrint: projekto pavyzdys

3DCoatPrint: sukurkite tinklelį iš vaizdo

Miniatiūrinių 3D spaudinių formavimas 3D Coat – 1 dalis – Skulptūra

Miniatiūros kūrimas 3D spausdinimu naudojant 3DCoat – 2 dalis – 3D spausdinimas

Žaislinio automobilio 3D Coat dizainas iki 3D spausdinimo – 1 dalis – skulptūrų kūrimas

Žaislinio automobilio 3D Coat dizainas iki 3D spausdinimo – 2 dalis – spausdinimas