Koolitusõpetused

Kindral

Levinud töövood : see videoseeria hõlmab mõnda tüüpilist 3DCoat töövoogu ja seda, kuidas need hõlmavad rakenduse erinevaid tööruume/tööriistakomplekte.

3DCoat Üldine ülevaade : See seeria ei ole sugugi kõigi 3DCoat asjade kokkuvõte; Eesmärk on näidata teile võimalikult kiiresti kõige kasulikumaid funktsioone, mida oleksin tahtnud 3DCoat õppimisel.
Siin räägime mõningatest universaalsetest põhitõdedest. Eesmärk on tutvuda põhitõdedega ja alustada jooksmist. (Autor: David Schoneveld)

Kuidas luua videomängude jaoks 3D-mudelit – Teema: Fantaasiarelv : sellest õpetusteseeriast saate teada, kuidas luua videomängude jaoks 3D-mudelit. See on väikese õpetuste seeria esimene osa. Selles osas näete, kuidas ma Photoshopis ideekunsti loon. Christoph Werneri poolt.

3DCoat – suurepärane skulptuuritarkvara 2D-kunstnikele, kes soovivad 3D-le üleminekut : ülevaade suurepärasest skulptuuritarkvarast ja ühest minu lemmikprogrammist.

Püstol : ulmepüstoli täielik töövoog, mis põhineb Mass Effecti M3 Predatoril. Autor Kalten1979.

Modelleerimine

3DCoat Low-Poly modelleerimine algajatele #1. Modelleerimisruumi kasutajaliides : video demonstreerib 3DCoat 2022 modelleerimisruumi juhendit algajatele. Modelling Room UI.

3DCoat Low-Poly modelleerimine algajatele #2. Navigeerimine : video demonstreerib 3DCoat 2022 modelleerimisruumi algajate juhendit. Navigeerimine.

3DCoat Low-Poly modelleerimine algajatele #3. Primitiivid ja valikud. 1. osa : video demonstreerib 3DCoat 2022 modelleerimisruumi juhendit algajatele. Primitiivid ja valikud. 1. osa.

3DCoat Low-Poly modelleerimine algajatele #4. Primitiivid ja valikud. 2. osa : video demonstreerib 3DCoat 2022 modelleerimisruumi juhendit algajatele. Primitiivid ja valikud. 2. osa.

Laevamudeli loomine nullist, kasutades 3DCoat – 1. osa : see video alustab projektipõhist seeriat, modelleerides vana puidust laeva, alustades pildi viiteseadest.

Kuidas luua 3DCoat abil nullist laevamudelit. 2. osa : see on teine osa videoõpetusest ajaloolise laeva loomise kohta punktist A kuni Z, kasutades 3DCoat.

Kuidas luua 3DCoat abil nullist laevamudelit. TimeLapse : see on videoõpetuse timelapse aeg ajaloolise laeva loomise kohta punktist A kuni Z, kasutades 3DCoat.

Helikopteri modelleerimine rakenduses 3DCoat 2021. Õpetus : see videoõpetus demonstreerib 3DCoat 2021 modelleerimiskonveieri ja selle mitmekülgset tööriistakomplekti 3D-mudelite nullist loomiseks.

Pehme valik : see video demonstreerib 3DCoat 2022 uut pehme valiku funktsiooni Retopo ja Modeling tööruumide jaoks.

Uue modelleerimistööriistade demo punkt 1 : see video alustab mõne 3DCoat 2021 uute modelleerimistööriistade lihtsat tutvustamist, millest mõned on kõverapõhised

Uue modelleerimistööriistade demo punkt 2 : see video jätkab seeriat, näidates lühikest demo 3DCoat 2021 uutest modelleerimistööriistadest

Uute modelleerimistööriistade demo punkt 3 : see video jätkab sarja, mis demonstreerib mõningaid 3DCoat 2021 uusi modelleerimistööriistu ja mõningaid muudatusi vanematele.

New Modeling Tools Demo Pt. 4: see video jätkab seeriat, näidates mõnda 3DCoat 2021 uut modelleerimistööriista koos mõne vanema tööriistaga, mida uued kasutajad soovivad õppida. See demonstreerib teisendustööriista sisseehitatud ekstrusioonifunktsioone, samuti tööriistu võrgusilma aukude sulgemiseks ja tippude joondamiseks uue tööriistaga “Tippude joondamine”.

New Modeling Tools Demo Pt. 5: see video jätkab seeriat, demonstreerides mõningaid uusi modelleerimistööriistu (ja ka mõnda vanemat, kuid uutele kasutajatele olulist). See hõlmab tööriista Smart Extrude kasutamist jalgade loomiseks, Spine tööriista saba jaoks, Bevel tööriista ja funktsiooni Live Smooth.

Uute modelleerimisriistade demo punkt 6: see video lõpetab sarja, mis tutvustab mõningaid 3DCoat 2021 uusi modelleerimistööriistu, kasutades Rhino mudeli kõrvadele võre ja uue Bridge’i tööriista New Curves + Swept N generaatorit.

Värvige

PBR nutikad materjalid : see on lihtsalt minu tehtud kiire video, mis näitab mõnda 3DCoati uut ja vinget PBR materjali. Saate luua kõik uued materjalid nullist, kuid see on varustatud hulga eelvalmistatud materjalidega ja neil on palju funktsioone, mida saate kohandada, et muuta selle välimust. (Phil Nolani poolt)

PBR i eelvaate valikud

Painting : see näitab mõningaid levinumaid värvimistööriistu, mida võib sarnase projekti puhul kasutada. See ei ole mõeldud tekstuurvärvimise tehnikate õpetuseks.

Pildivalija : see video demonstreerib 3DCoat pildivalijat, mis võimaldab kasutajal võtta pildilt värviteavet ja kasutada ka dokitava võrdluspildina.

Võrdluspiltide kasutamine : see video demonstreerib võrdluspiltide kasutamist. Kas pilditasanditena vaateaknas või pildivalija kasutamine kasutajaliidese staatilise võrdluspildina.

Paint Mesh to Sculpt Meshi : see video näitab samme, mis on vajalikud Paint Meshi koopia saatmiseks Sculpti tööruumi (kus sellest saab Sculpt Mesh, mida saab vokseliseerida või millele saab rakendada dünaamilist tessellatsiooni) ja väikesemahuliste skulptuuritöötluste bake . tagasi Paint Meshi uue normal map kaudu.

Värvimisruumist skulptuurini ja tagasi : see video demonstreerib meetodit, mida saab kasutada oma mudeli täielikuks ümberpaigutamiseks (mis tahes tööga, mida olete juba teinud pildipõhise skulptuuri abil) … värviruumist Voxel , tehke seal mõned skulptuurimuudatused.
Seejärel bake värskendatud displacement map , mille saab värviruumi lisada.

Alfa import : kuidas import tekstuuri, mida kasutatakse kihi läbipaistvuse teabena (Alfa kanal) 3DCoat sees. Alfateavet on võimatu otse 3D Coat import , kuid näidake siiski lühikest lahendust.
Lisaks selgitage, kuidas värvida paindlikku alfateavet ja kuidas funktsioon “Lingitud kiht” siin aitab. Christoph Werneri poolt.

Ptex tekstuuride Baking võrgus olemasoleva UVs kiirgusega : kuidas bake tekstuure pärast Ptex UV meetodi kasutamist / Tekstuurimine olemasoleva UV kaardiga võrgule. Üsna mugav, kui soovite kasutada Ptex -vormingut 3DCoat “salvestusvorminguna” oma suure eraldusvõimega detailidega ja bake vastavalt vajadusele madalama eraldusvõimega tekstuuridega. Javis Jonesi poolt.

Skulptuur

Mitme eraldusvõimega 3DCoat: Multi-Resolution võimaldab teil töötada mudeliga mitmel detailitasemel, säilitades samal ajal sujuvalt detailid kõrgel tasemel. Redigeerige mudelit detailide mis tahes tasemel. Kõik teie muudatused salvestatakse sujuvalt kõigil tasanditel. Võite võtta ka modelleerimisruumist võrgu ja kasutada seda madalaima tasemena. Kõik kõrged tasemed muudetakse vastavalt sujuvalt. 3DCoat Multi-Resolutioni ainulaadne omadus on see, et madala ja kõrge taseme võrgustruktuur võib olla täiesti erinev.

Multifilmitegelase skulptuur, Elmer Fudd : see on lihtne ja lõbus modelleerimis-/skulptuuriprotsessi ajavõte, mida võib kasutada sellise koomiksitegelase loomiseks. See ei ole mõeldud esitluseks ega üksikasjalikuks koolitusvideoks – vaid pilguheit mõnele tööriistale, mida võiks sarnase ulatusega projekti jaoks kasutada.

Relva põhikontseptsioon : relva kõva pinna skulptuur.

Kahjustatud sammas : Kahjustatud samba õpetusesari. Ignertia poolt.

sammas ja viinapuud : kiire õpetus, mis näitab, kuidas sammast modelleerida ning piltide ja viinapuude abil üksikasjalikku tekstuuri lisada. Psonic Gamesi poolt.

Maastiku tegemine .

Sõõrik koorega .

Paanitud tekstuuride loomine : see video demonstreerib üht meetodit, mis on 3DCoat kasutajatele kättesaadav, kuidas luua oma õmblusteta plaaditud tekstuure.

Paksuse lisamine : see video käsitleb voksliobjekti paksuse lisamist 3DCoat ja seda, miks on selle kasutamine nii oluline. Vokslid on oma olemuselt mahulised ja seega ei saa ühepoolsete ja avatud võrgusilmadega korralikult töötada. Seetõttu on selle toimimiseks vaja teatud paksust.
See on ideaalne selle paksuse rakendamiseks oma hostrakenduses enne importimist, kuid kui see pole võimalik, on see viis lisada see vahetult enne objekti vokseliseerimist.

Suuõõne loomine : see video demonstreerib tehnikat, kuidas Sculpti tööruumis tegelaskuju jaoks suuõõne kujundada/modelleerida.

Kiirnõuanne: madala hulknurkse võrgusilma impordi parandamine .

Kivi skulptuur ja tekstureerimine : kiire õpetus lihtsa kivimiobjekti skulptuuri, automaatse retopoloogia ja tekstureerimise kohta. Psonic Gamesi poolt.

Kivise põranda kujundamine : lihtsa kivise põranda või seina kujundamine ehitusharja, kraapimisharja ja mõne lihtsa tekstuuriga. Psonic Gamesi poolt.

Anton Tenitskyilmekas skulptuur .

Tileable Sculpting Oldschool meetod raske võrgu jaoks Räägime näidete kasutamisest lihtsamaks plaaditava võrgu küpsetamiseks, autor Anton Tenitsky.

Morfi sihtmärkide loomine: see video hõlmab 3DCoat morfi sihtmärkide või kujundite segamise uuendatud protsessi, mille eesmärk on eksportida suurtesse 3D-animatsioonirakendustesse. Modell Leigh Bamforthi loal

UV

UV automaatkaardi demonstratsioon: lihtsalt looge oma UV kaart automaatselt ühe klõpsuga AutoMapi abiga!


Kitbashing

Kitbashing tööriistaga Primitives : see video demonstreerib võimalust võtta mis tahes mudelit Kitbashing tööriistakomplektist ja kasutada seda kohe vabakujulise primitiivina. Väga kiire töö skaleerimine ja objekti kujundamine lennult.

Kitbashing Tools : see video demonstreerib Kitbashing Tools 3D Coat, mis võimaldab Voxel Layeri sisu või standardsete OBJ-vormingus failide kiiret ja tõhusat salvestamist või hankimist. 3DCoat loob igaühe jaoks pisipildid ja kuvab need hõlpsaks juurdepääsuks dokitavas kaubaaluses.

salvesti modelleerimine : autor Сергей Бакулин.

Speed Sculpt

Rehv ja velg, autor Sándor Veres ‘Allexr’.

Kurzori kaevurite soomusrüüd .

Olendi pea skulptuur Anton Tenitsky.

CBlock : voolimine ühendamistööriista ja Retopo ruumiga. Hextori poolt.

FR Armor

3DCOATober : see Sándor Veresi videoseeria “Allexr” näitab kuu aega igapäevaseid skulptuure. See on ausalt öeldes erakordne ja seda peab nägema.

Kiiver Timelapse : umbkaudne visand Fotis Tsantilase ulmekiivrist.

Ulmepaneel : Sándor Veres ‘Allexr’.

Retopo

Retopo projekt : see video alustab seeriat, mis hõlmab mitme alamkomponenti sisaldava poolkeerulise Voxel objekti retopoloogiat.

Retopo Room Pt.2 : see video jätkab 3DCoat retopoloogia tööriistade läbivaatamist ning sisaldab tööriista Strokes ja automaatse retopo põhikasutuse tutvustamist.

Retopo Room Pt3 UV redigeerimine : see video puudutab mõningaid UV tööriistu Retopo ruumis selle läbivaatuse ajal.

Retopo Room Pt.4: AutoRetopo : see video jätkab 3DCoat Retopo tööriistakomplekti läbivaatamist, kuid alustab uute Auto-Retopo täiustuste sügavamat uurimist.

Retopo Room Pt.7: Käsitsi Retopo : see video hõlmab mõningaid 3D Coat käsitsi retopoloogia tööriistu, nagu tööriist ADD/SPLIT, PUNKTI- JA NÄGU tööriist ning QUADS tööriist.

Retopoloogiatööriistad: Retopo lõdvestamine : see video hõlmab erinevaid meetodeid ja tööriistu retopologiseeritud võrgu kõigi või valitud osade lõdvendamiseks.

ORC automaatne retopoloogia koos kasutaja määratletud juhenditega : automaatse retopoloogia tööriistade üldine tutvustus.

Kärnkonna retopo õpetus : Autor Betweenlimits.

Retopoloogia põhitõed : kontseptsioonid ja põhitööriistad, mis aitavad teil kiiresti retopologiseerida. Animeerimiseks sobiva tulemuse andmine Maxis või Maya. Autor ZenithII.

Põhiline retopoloogia 3DCoat abil : selles õppetükis näitab Ryan Ribot teile objektide ümbertopologiseerimise põhitõdesid 3DCoat abil. 3Dmotive’i poolt.

Retopo võrgusilma dubleerimine : see video näitab kahte peamist meetodit retopo võrgusilma dubleerimiseks.

Gromiti retopoloogia ajavahemik Gromiti mudeli retopo kasutatud protsessi aeg. BotchedTaco poolt.

Ühendus teiste rakendustega

Blender materjalid 3DCoat PBR nutikatele materjalidele : see on õpetus, milles näitan, kuidas kasutada blender mudeli materjale rakenduses 3DCoat , et lisada nutikaid materjale mudeli eraldi osade jaoks. Jayanami poolt.

Blender PBR Shader for 3DCoat Smart materjalide õpetus : selles õpetuses Blender jaoks, mis kasutab 3DCoat PBR materjale, näitan, kuidas export PBR tekstuure, nagu hajus, normaalsed kaardid, karedus ja metallisus, ning kasutada seda Blender PBR varjutis. Jayanami poolt.

Blender 3Dcoat PBR õpetus : see õpetus räägib Blender kõva pinnamudeli loomisest ja selle tekstureerimisest PBR materjalidega 3DCoat . Jayanami poolt.

Mixamo ja 3DcoatExternal Link : see 2012. aasta video demonstreerib Mixamo ja 3DCoat töövoogu.

Kõva pind

3Dcoat Hardsurface Designi jaoks See on sissejuhatav video kõvade pindade kujundamiseks mõeldud 3DCoat kohta. Siin käsitlen põhitööriistu, mida kasutan kõva pinna mudelite blokeerimiseks rakenduses 3DCoat. Autor GameDev The Pipeline.

Retopo Room Pt.1 : see video alustab selle läbivaatuse Retopo etappi, sealhulgas tutvustatakse tööriistakomplekti Kitbashing , et pääseda juurde ja kasutada lähtepunktidena kiiresti eelseadistatud Model/Meshi.

Kõva pinna modelleerimise näpunäited : mõned näpunäited kõva pinna modelleerimiseks 3D Coat, kasutades Cutoff Tooli, VoxLayeri, Extrude ja Transform tööriistu. Psonic Gamesi poolt.
Muuda

Tööriistade näpunäited

Voxel modelleerimine: kaldjoonte loomine

Mitme eraldusvõimega Voxel Sculpting

Näpunäiteid mannekeeni kasutamiseks

Kiirnäpunäide: VoxHide’i kasutamine maskeerimistööriistana : see video näitab, kuidas VoxHide’i tööriista saab kasutada maskeerimistööriistana Brush asemel, mis töötab ainult pinnarežiimis.

3D- Brush loomine : see video näitab, kuidas võtta juba kõvakettal olev mudel või luua see otse rakenduses 3DCoat , et kasutada seda 3D- Brush. objekti kopeerimine piki pintslitõmmet.

Visandamine 3DCoat: Pt.1 lõuendi seadistamine : see video alustab lühikest seeriat, mis demonstreerib 3DCoati visandamisvõimalusi ja unikaalset veetlust joonistustööriistana mis tahes kunstniku töös.

Voxel valikute ümberpööramine lõike- ja peitmistööriistaga : see video on kiire tutvustus 3DCoati Voxel tööruumis oleva lõikamise ja peitmise tööriista kasutamisest. Peamiselt näidatakse, kuidas valikut ümber pöörata, kasutades sellega seotud, kuid vähetuntud kiirklahve.

2 telje vidin

TransPose’i tööriistade polürühmad : see video demonstreerib mõningaid uusi funktsioone 3DCoat 4.9 poseerimistööriistale. Üks neist on täpsete lineaarsete valikute jaoks nurga lukustamine. Teine on Poly Groupi funktsioon, mis on sisse ehitatud Pose’i tööriistasse.

Kuidas

Määrake vahekaartidele kiirklahvid

Tasuta 3DCoatPrint

Kiire pilk tasuta 3DCoatPrint

Tasuta 3D Coat sissejuhatus

Algaja lihtne kerge mõõk disain tasuta 3D Coat mantliprindiga

3DCoatPrint: navigeerimine

3DCoatPrint: toetab

3DCPrint: RMB menüü

3DCoatPrint: väldib põhja sulamise (elevantjala) efekti

3DCoatPrint: väldib plasti paisumise efekti

3DCoatPrint: Primitiivid

3DCoatPrint: Booleans

3DCoatPrint: sümmeetria

3DCoatPrint: lõikamistööriist

3DCoatPrint: ajaloo olek

3DCoatPrint: näidisprojekt

3DCoatPrint: looge pildist võrk

Miniatuuri kujundamine 3D-printimiseks 3D Coat – 1. osa – Skulptuur

Miniatuuri kujundamine 3D-printimiseks 3DCoat – 2. osa – 3D-printimine

Mänguautode 3D Coat kujundamine kuni 3D-printimiseni – 1. osa – skulptuur

Mänguauto 3D Coat kujundamine kuni 3D-printimiseni – 2. osa – printimine