Apmācības pamācības

Ģenerālis

Kopējās darbplūsmas : šajā video sērijā ir aplūkotas dažas tipiskas 3DCoat darbplūsmas un tas, kā tās ietver dažādas lietojumprogrammas darbvietas/rīkkopas.

3DCoat vispārīgs pārskats : šī sērija nekādā gadījumā nav visu 3DCoat lietu apkopojums; mērķis ir pēc iespējas ātrāk parādīt jums visnoderīgākās funkcijas, ko es būtu vēlējies, apgūstot 3DCoat.
Šeit mēs runājam par dažiem universālajiem pamatiem. Mērķis ir iepazīstināt jūs ar pamatiem un sākt skriešanu. (Autors Deivids Šonevelds)

Kā izveidot 3D modeli videospēlēm – Tēma: Fantāzijas ierocis : Šajā apmācību sērijā jūs uzzināsit, kā izveidot 3D modeli videospēlēm. Šī ir nelielas apmācības sērijas pirmā daļa. Šajā daļā jūs redzēsiet, kā es veidoju konceptuālu mākslas darbu Photoshop. Autors Kristofs Verners.

3DCoat — lieliska skulptūru veidošanas programmatūra 2D māksliniekiem, kuri vēlas pāriet uz 3D — pārskats par lielisku tēlniecības programmatūru un vienu no manām iecienītākajām programmām.

Pistole : pilnīga zinātniskās fantastikas pistoles darbplūsma, kuras pamatā ir Mass Effect M3 Predator. Autors Kalten1979.

Modelēšana

3DCoat Low-Poly modelēšana iesācējiem #1. Modelēšanas telpas lietotāja interfeiss : videoklipā ir parādīts 3DCoat 2022 modelēšanas telpas ceļvedis iesācējiem. Modelēšanas telpas lietotāja interfeiss.

3DCoat Low-Poly modelēšana iesācējiem #2. Navigācija : video demonstrē 3DCoat 2022 modelēšanas telpas iesācēju rokasgrāmatu. Navigācija.

3DCoat Low-Poly modelēšana iesācējiem #3. Primitīvi un izlases. 1. daļa : video demonstrē 3DCoat 2022. gada modelēšanas telpas iesācēju ceļvedi. Primitīvas un izvēles. 1. daļa.

3DCoat Low-Poly modelēšana iesācējiem #4. Primitīvi un izlases. 2. daļa : video demonstrē 3DCoat 2022. gada modelēšanas telpas iesācēju rokasgrāmatu. Primitīvas un izvēles. 2. daļa.

Kā izveidot kuģa modeli no nulles, izmantojot 3DCoat — 1. daļa : Šis videoklips sāk uz projektu balstītu sēriju, modelējot vecu koka kuģi, sākot ar attēla atsauces iestatījumu.

Kā no jauna izveidot kuģa modeli, izmantojot 3DCoat. 2. daļa : šī ir otrā daļa no video pamācības par vēsturiska kuģa izveidi no A līdz Z, izmantojot 3DCoat.

Kā no jauna izveidot kuģa modeli, izmantojot 3DCoat. TimeLapse : šī ir video pamācības timelapse, kas ļauj izveidot vēsturisku kuģi no A līdz Z, izmantojot 3DCoat.

Helikoptera modelēšana programmā 3DCoat 2021. Pamācība : šī video pamācība demonstrē modelēšanas konveijeru programmā 3DCoat 2021 un tās daudzpusīgo rīku komplektu 3D modeļu izveidei no jauna.

Mīkstā atlase : šajā videoklipā ir parādīta jaunā Soft Selection funkcija programmā 3DCoat 2022, kas paredzēta darbvietām Retopo un Modeling.

Jaunu modelēšanas rīku demonstrācijas 1. punkts : šis videoklips sāk vienkāršu dažu jauno modelēšanas rīku demonstrāciju programmā 3DCoat 2021, no kuriem daži ir balstīti uz līkni.

Jaunu modelēšanas rīku demonstrācijas 2. punkts : šis videoklips turpina sēriju, parādot īsu dažu jauno modelēšanas rīku demonstrāciju programmā 3DCoat 2021.

Jaunu modelēšanas rīku demonstrācijas 3. punkts : šis videoklips turpina sēriju, kurā tiek demonstrēti daži jauni modelēšanas rīki programmā 3DCoat 2021, kā arī daži uzlabojumi vecākajiem.

Jauni modelēšanas rīki Demo Pt. 4: Šis videoklips turpina sēriju, parādot dažus no jaunajiem modelēšanas rīkiem programmā 3DCoat 2021, kā arī dažus vecākus rīkus, par kuriem jaunie lietotāji vēlēsies uzzināt. Tas demonstrē pārveidošanas rīkā iebūvēto ekstrūzijas funkcionalitāti, kā arī rīkus caurumu aizvēršanai tīklā un virsotņu izlīdzināšanai ar jauno “Align Vertices” rīku.

Jauni modelēšanas rīki Demo Pt. 5: Šis videoklips turpina sēriju, demonstrējot dažus no jaunajiem modelēšanas rīkiem (kā arī dažus vecākus, bet svarīgus, ko var atklāt jauni lietotāji). Tas aptver Smart Extrude rīka izmantošanu, lai izveidotu kājas, mugurkaula rīku astei, Bevel rīku un funkciju Live Smooth.

Jaunu modelēšanas rīku demonstrācijas 6. punkts: šis videoklips noslēdz sēriju, kurā tiek demonstrēti daži jauni modelēšanas rīki programmā 3DCoat 2021, izmantojot New Curves + Swept N ģeneratoru, lai izveidotu Rhino modeļa ausu tīklu un jauno Bridge rīku.

Krāsa

PBR viedie materiāli : šis ir tikai ātrs video, ko es izveidoju, parādot dažus no 3DCoat jaunajiem un lieliskajiem PBR materiāliem. Jūs varat izveidot visus jaunos materiālus no jauna, taču tas ir aprīkots ar virkni iepriekš sagatavotu materiālu, un tiem ir daudzas funkcijas, kuras varat pielāgot, lai mainītu to izskatu. (Pīls Nolans)

PBR priekšskatījuma opcijas

Tekstūras Painting : tas parāda dažus no biežāk izmantotajiem krāsošanas rīkiem, ko var izmantot līdzīgā projektā. Tā nav paredzēta teksturēšanas krāsošanas paņēmienu apmācībai.

Attēlu atlasītājs : šajā videoklipā tiek demonstrēts attēlu atlasītājs programmā 3DCoat, kas ļauj lietotājam ņemt paraugus no attēla krāsu informācijas, kā arī kalpot kā dokojams atsauces attēls.

Atsauces attēlu izmantošana : šis video parāda atsauces attēlu izmantošanu. Vai nu kā attēla plaknes skata logā, vai attēlu atlasītāja izmantošana kā statisks atsauces attēls lietotāja interfeisā.

Paint Mesh to Sculpt Mesh : šajā videoklipā ir parādītas darbības, kas jāveic, lai nosūtītu Paint Mesh kopiju uz Sculpt Workspace (kur tā kļūst par Sculpt Mesh, ko var vokselizēt vai izmantot dinamisku teselāciju) un bake neliela mēroga skulptūru labojumus. atpakaļ uz Paint Mesh, izmantojot jaunu normal map.

No krāsošanas telpas līdz tēlniecībai un atpakaļ : šajā videoklipā ir parādīta metode, ko var izmantot, lai jūsu modeli pilnībā pārvietotu (ar jebkuru darbu, ko, iespējams, jau esat paveicis, izmantojot uz attēlu balstītu skulptūru) … no krāsošanas telpas uz Voxel telpu, lai tur veiciet dažus skulptūras labojumus.
Pēc tam bake atjauninātu displacement map , ko var pievienot krāsošanas telpai.

Alfa import : kā import tekstūru, ko izmantot kā slāņa caurspīdīguma informāciju (Alfa kanāls) 3DCoat iekšpusē. Nav iespējams import alfa informāciju tieši programmā 3D Coat , taču parādiet īsu risinājumu, lai to paveiktu.
Turklāt paskaidrojiet, kā krāsot elastīgu alfa informāciju un kā šeit palīdz funkcija “Saistīts slānis”. Autors Kristofs Verners.

Ptex tekstūru Baking uz sieta ar esošajiem UVs : kā bake tekstūras pēc Ptex UV/ tekstūras metodes izmantošanas uz sieta ar esošu UV karti. Diezgan ērti, ja vēlaties izmantot Ptex formātu 3DCoat kā “glabāšanas” formātu ar augstas izšķirtspējas detaļām un pēc vajadzības bake uz zemākas izšķirtspējas tekstūrām. Autors Džeiviss Džounss.

Skulpt

Vairāku izšķirtspēju 3DCoat: Multi-Resolution ļauj strādāt ar modeli vairākos detalizācijas līmeņos, vienlaikus vienmērīgi saglabājot detaļas augstā līmenī. Rediģējiet modeli jebkurā detalizācijas līmenī. Visi jūsu labojumi tiek vienmērīgi saglabāti visos līmeņos. Jūs varat arī paņemt sietu no modelēšanas telpas un izmantot to kā zemāko līmeni. Visi augstie līmeņi tiks atbilstoši pārveidoti vienmērīgi. 3DCoat Multi-Resolution unikālā īpašība ir tāda, ka zemā un augsta līmeņa sieta struktūra var būt pilnīgi atšķirīga.

Multfilmas varoņa tēlošana, Elmers Fuds : Šis ir vienkāršs un jautrs modelēšanas/skulptūras procesa timelapse projekts, ko varētu izmantot, lai izveidotu tādu multfilmas varoni kā šis. Tas nav paredzēts kā vitrīna vai sarežģīts mācību video — tikai ieskats dažos rīkos, ko varētu izmantot līdzīga apjoma projektiem.

Ieroču pamatkoncepcija : ieroču cietas virsmas veidošana.

Bojāts pīlārs : Bojāts pīlārs apmācību sērija. Autors Ignertia.

stabs un vīnogulāji : ātra apmācība, kurā parādīts, kā modelēt stabu un pievienot detalizētu tekstūru, izmantojot attēlus un vīnogulājus. Autors: Psonic Games.

Apvidus veidošana .

Donut ar krējumu .

Flīžu faktūru izveide : šajā video ir parādīta viena metode, kas pieejama 3DCoat lietotājiem, lai izveidotu savas viengabalainas flīžu faktūras.

Biezuma pievienošana : šajā video ir aprakstīta biezuma pievienošana vokseļa objektam programmā 3DCoat un kāpēc to ir tik svarīgi izmantot. Vokseļi pēc būtības ir apjomīgi un tāpēc nevar pareizi darboties ar vienpusējām un atvērtām acīm. Tāpēc, lai tas darbotos, ir nepieciešams zināms “biezums”.
Tas ir ideāli piemērots, lai pirms importēšanas izmantotu šo biezumu resursdatora lietojumprogrammā, taču, ja tas nav iespējams, tas ir veids, kā to pievienot tieši pirms objekta vokselizācijas.

Mutes dobuma izveide : šajā videoklipā ir parādīts paņēmiens, kā veidot/modelēt mutes dobumu tēlam Sculpt darbvietā.

Īss padoms: zema daudzstūra sieta importēšanas novēršana .

Klinšu veidošana un faktūru veidošana : ātra pamācība par skulptūru veidošanu, automātisko retopoloģiju un vienkārša klinšu objekta teksturēšanu. Autors: Psonic Games.

Akmeņainas grīdas veidošana : veidojiet vienkāršu akmeņainu grīdu vai sienu, izmantojot celtniecības suku, skrāpēšanas suku un vienkāršu tekstūru. Autors: Psonic Games.

Anton Tenitskyizteiksmīgā tēlniecība .

Tileable Sculpting Oldschool Method for Heavy Mesh Runā par piemēru izmantošanu vienkāršākai flīzējamā sieta cepšanai. Anton Tenitsky.

Morph Targets izveide: šajā video ir aprakstīts atjauninātais Morph Targets vai Blend Shapes izveides process programmā 3DCoat, lai eksportētu uz galveno 3D animācijas lietojumprogrammu. Modele pieklājīgi no Leigh Bamforth

UV

UV AutoMap demonstrācija: vienkārši izveidojiet savu UV karti automātiski ar vienu klikšķi, izmantojot AutoMap!


Kitbashing

Kitbashing ar rīku Primitives : šis video parāda iespēju paņemt jebkuru modeli no Kitbashing rīku kopas un nekavējoties izmantot to kā brīvas formas primitīvu. Ļoti ātrs mērogošanas un objekta veidošanas darbs lidojuma laikā.

Kitbashing rīki : šajā videoklipā tiek demonstrēti Kitbashing rīki 3D Coat, kas ļauj ātri un efektīvi uzglabāt vai izgūt Voxel Layer saturu vai standarta OBJ formāta failus. 3DCoat katram izveido sīktēlus un parāda tos dokojamā paletē, lai atvieglotu piekļuvi.

diktofonu modelēšana : autors Сергей Бакулин.

Ātruma skulptūra

Riepa un disks , Sándor Veres ‘Allexr’.

Kurzora kalnraču bruņas .

Radījuma galvas tēlniecība Autors Anton Tenitsky.

CBlock : skulptūra ar sapludināšanas rīku un Retopo telpa. Autors: Hekstors.

FR Bruņas

3DCOATober : Šajā Sándor Veres video sērijā “Allexr” ir redzams viena mēneša ikdienas skulptūras. Atklāti sakot, tas ir neparasts, un tas ir jāredz.

Ķivere Timelapse : aptuvens Fotis Tsantilas zinātniskās fantastikas ķiveres skice.

Zinātniskās fantastikas panelis : Sándor Veres ‘Allexr’.

Retopo

Retopo projekts : ar šo videoklipu tiek sākta sērija, kas aptver daļēji sarežģīta Voxel objekta retopoloģiju, kam ir vairākas apakškomponentes.

Retopo Room Pt.2 : šis videoklips turpina 3DCoat retopoloģijas rīku izpēti, un tajā ir iekļauti Strokes rīka un automātiskās atkārtotas izmantošanas pamatlietojuma demonstrācijas.

Retopo istabas Pt3 UV rediģēšana : šajā video ir apskatīti daži no UV rīkiem Retopo telpā šīs apskates laikā.

Retopo telpas 4. punkts: AutoRetopo : Šis videoklips turpina 3DCoat Retopo rīku kopas izpēti, bet sāk dziļāku jauno Auto-Retopo uzlabojumu izpēti.

Retopo istabas 7. punkts: Manuālie Retopo rīki : šajā videoklipā ir apskatīti daži manuālās retopoloģijas rīki 3D Coat, piemēram, PIEVIENOŠANAS/SALĀDĪŠANAS rīks, POINTS & FACES rīks un QUADS rīks.

Retopoloģijas rīki: Retopo sieta atslābināšana : šajā video ir aprakstītas dažādas metodes un rīki visu vai atlasīto retopoloģizētā tīkla daļu atslābināšanai.

ORC automātiskā retopoloģija ar lietotāja definētām rokasgrāmatām : Automātiskās retopoloģijas rīku vispārēja demonstrācija.

Krupju retopo apmācība : starp Betweenlimits.

Retopoloģijas pamati : jēdzieni un pamata rīki, lai ātri veiktu retopoloģiju. Animācijai piemērota rezultāta nodrošināšana Max vai Maya. Autors ZenithII.

Pamata retopoloģija, izmantojot 3DCoat : šajā nodarbībā Raiens Ribots parādīs objektu retopoloģizēšanas pamatus, izmantojot 3DCoat. Autors: 3Dmotive.

Retopo sieta dublēšana : šajā video ir parādītas divas galvenās metodes retopo sietu kopēšanai.

Gromita retopoloģijas laika intervāls Gromita modeļa retopo izmantotā procesa laika nobīde. Autors BotchedTaco.

Savienojums ar citām lietotnēm

Blender materiāli 3DCoat PBR viedajiem materiāliem : šī ir apmācība, jo es parādu, kā izmantot blender modeļa materiālus programmā 3DCoat , lai pievienotu viedos materiālus atsevišķām modeļa daļām. Autors: Jayanam.

Blender PBR Shader for 3DCoat Smart materiālu apmācība : šajā Blender apmācībā, izmantojot 3DCoat PBR materiālus, es parādu, kā export PBR tekstūras, piemēram, izkliedētu, parasto karšu, raupjumu un metāliskumu, un izmantot to Blender PBR ēnotājā. Autors: Jayanam.

Blender 3Dcoat PBR apmācība : šī apmācība ir par cietas virsmas modeļa izveidi ar Blender un teksturēšanu ar 3DCoat ar PBR materiāliem. Autors: Jayanam.

Mixamo un 3DcoatExternal Link : šis 2012. gada video parāda darbplūsmu starp Mixamo un 3DCoat.

Cietā virsma

3Dcoat for Hardsurface Design Šis ir ievada video par 3DCoat cieto virsmu dizainam. Šeit es apskatīšu pamata rīkus, ko izmantoju, lai bloķētu cieto virsmu modeļus programmā 3DCoat. Autors: GameDev The Pipeline.

Retopo Room Pt.1 : ar šo videoklipu tiek sākts šīs apskates Retopo posms, tostarp demonstrējums par Kitbashing rīku kopas izmantošanu, lai ātri piekļūtu un izmantotu Model/Mesh kā sākumpunktus.

Padomi cieto virsmu modelēšanai : daži padomi cieto virsmu modelēšanai ar 3D Coat, izmantojot Cutoff Tool, VoxLayer, Extrude un Transformēšanas rīkus. Autors: Psonic Games.
Rediģēt

Rīku padomi

Voxel modelēšana: slīpumu izveide

Daudzas izšķirtspējas Voxel tēlniecībai

Manekena lietošanas padomi

Īss padoms: VoxHide kā maskēšanas rīka izmantošana : Šis video parāda, kā VoxHide rīku var izmantot kā maskēšanas rīku Freeze Brush vietā, kas darbojas tikai virsmas režīmā.

3D Brush izveide : šis video parāda, kā izveidot modeli, kas jau ir jūsu cietajā diskā, vai izveidot to tieši programmā 3DCoat , lai to izmantotu kā 3D Brush; atkārtojot objektu gar otas triepienu.

Skicēšana programmā 3DCoat: Pt.1 Kanvas iestatīšana : Šis video sāk īsu sēriju, kas demonstrē 3DCoat skicēšanas iespējas un unikālo pievilcību kā skicēšanas rīku jebkura mākslinieka konveijerā.

Voxel atlases invertēšana, izmantojot nogriešanas un slēpšanas rīku : šis video ir ātrs demonstrācija, izmantojot nogriešanas un slēpšanas rīku 3DCoat Voxel darbvietā. Galvenokārt parāda, kā invertēt atlasi, izmantojot saistītos, bet mazpazīstamos karstos taustiņus.

2 ass logrīks

TransPose Tool Poly Groups : šajā video ir parādīti daži jauni funkciju papildinājumi Pose Tool 3DCoat 4.9 versijā. Viens no tiem ir leņķa fiksēšana precīzai lineārai atlasei. Otra ir Poly Group funkcionalitāte, kas iebūvēta rīkā Pose.

Piešķiriet karstos taustiņus cilnēm

Bezmaksas 3DCoatPrint

Ātri apskatiet bezmaksas 3DCoatPrint

Crash Intro bezmaksas 3D Coat drukāšanai

Iesācēju viegls vieglā zobena dizains bezmaksas 3D Coat drukā

3DCoatPrint: Navigācija

3DCoatPrint: atbalsta

3DCPrint: RMB izvēlne

3DCoatPrint: novērš apakšas kušanas (ziloņa pēdas) efektu

3DCoatPrint: novērsiet plastmasas izplešanās efektu

3DCoatPrint: Primitīvie

3DCoatPrint: Būla vērtības

3DCoatPrint: simetrija

3DCoatPrint: nogriešanas rīks

3DCoatPrint: Vēstures stāvoklis

3DCoatPrint: projekta paraugs

3DCoatPrint: izveidojiet tīklu no attēla

Miniatūras veidošana līdz 3D drukai 3D Coat — 1. daļa — tēlniecība

Miniatūras veidošana līdz 3D drukai 3DCoat — 2. daļa — 3D drukāšana

Rotaļlietu automašīnas 3D Coat dizains līdz 3D drukāšanai — 1. daļa — tēlniecība

Rotaļlietu automašīnas 3D Coat dizains līdz 3D drukāšanai — 2. daļa — drukāšana