Izmantojiet šīs izvēlnes vienumus, lai pielāgotu to, kā jūsu modelis tiek parādīts skata logā: plakana nokrāsa, stiepļu rāmis utt.
Neatkarīgi no tā, vai tiek parādīts 3D režģis vai 2D režģis (kopā ar pieauguma iestatījumiem), vai tiek parādītas koordinātu asis, vai Snap ir aktivizēts suku operācijām, lai pārslēgtos starp perspektīvajiem un ortogrāfiskajiem skatiem un pārslēgtos starp pilnekrāna interfeisa displeju. vai noklusējuma displejs.
Ēnošana
GGX, Burley 12 (UE4): GGX saderīgs ar Unreal4, 4A Games konveijeru, Disney, Unity utt.
GGX, Lambert (Marmoset): GGX – saderīgs ar Marmoset. Tas atšķiras no parastā GGX ar papildu difūzās modulācijas trūkumu.
Roku krāsa: vislabāk piemērota tekstūrām, kas apgleznotas ar rokām. Šis ir GGX ēnotājs ar nulles spožumu rupjā plastmasā.
DMG veikts dažādu raupjuma vērtību salīdzinājums programmās 3DCoat un Blender : es mazliet gāju starp 3DC un Blender , mēģinot kaut ko sasniegt, un es pamanīju atšķirības starp abiem renderējumiem, ko īpaši izraisīja atšķirīgās raupjuma vērtības. . ..
Pelēktoņu panorāma: izmantojiet pelēktoņu panorāmas, lai izvairītos no krāsu kropļojumiem.
Smooth Shade: gluda nokrāsa (karstais taustiņš “5”).
Tikai reljefs: parāda reljefa kartes tikai skata logā.
Plakans nokrāsa: skata logā parāda plakanu ēnotu skatu.
Tikai spīdums/raupjums: skata logā parāda tikai šīs kartes.
Specular Color: parāda spožās krāsas ēnotu skatu skata logā.
Metālisms: parāda metāliskuma karti tikai skata logā.
Muguras sejas izkaušana: (autors Fluffy)
To ir grūti noteikt tikai pēc šiem diviem attēliem, taču jūsu trūkstošā daudzstūra problēma var būt saistīta tikai ar vienpusējiem daudzstūriem. Vienkāršākais veids, kā pārbaudīt, vai tas tā ir, ir izslēgt Backface Culling izvēlnē Skats.
Kas attiecas uz problēmu ar otas triepieniem utt., kas parādās vairākās nejaušās vietās, viens iespējamais izskaidrojums ir UV salu pārklāšanās, ko vajadzētu redzēt, ja tekstūras redaktora logā ieslēdzat opciju Wireframe.
Ja neesat pārliecināts, vai modelis ir pareizi iztīts Blender , vienmēr varat to vēlreiz iztīt 3D Coat , lai redzētu, vai tas novērš problēmu. Jūs varat pielāgot UVs starojumu krāsas modelim tieši UV telpā vai izmantot opciju Take mesh from Paint room Retopo telpas izvēlnē Mesh, lai tur import modeli.
un opciju Update Paint Mesh with Retopo Mesh izvēlnē Cept, lai piemērotu izmaiņas modelim Krāsošanas telpā, kad esat pabeidzis UV attīšanu.
( UV telpas izmantošana vislabāk darbojas, ja jūsu modelim jau ir lietotas tekstūras, jo izmaiņas UVs ietekmē arī tekstūras, turpretim, ja veicat izmaiņas Retopo telpā un pēc tam atjaunināt modeli krāsu telpā, tiks ietekmēti tikai UVs )
Lineārā tekstūras filtrēšana: izmantojiet lineāro tekstūras filtrēšanu krāsu tekstūrai. Izslēdziet to, lai iegūtu punktu filtrēšanu.
Izslēgšanas punkta filtrēšana ir noderīga precīzai krāsošanai un pikseļu krāsošanas mākslas stilam, ja vēlaties krāsot ļoti mazas faktūras, lai kopētu mākslas stilu ar diezgan zemu polimēru modeļiem ar pikseļu faktūrām.
Stiepļu karkass: parādiet modeļa karkasu.
Pareiza alfa secība: lai pareizi skatītu daļēji caurspīdīgus modeļus, mums ir jākārto sejas no aizmugures uz priekšu. Parasti tas ir ātrs process, taču, ja jūtat, ka tas palēnina renderēšanu, varat to izslēgt. Pievērsiet uzmanību, alfa pasūtīšana tagad darbojas tikai krāsošanas objektiem.
Šuves: parāda šuvju malas virs modeļa karkasa.
Zema daudzuma: varat skatīt un rediģēt zema daudzuma modeli, izmantojot normal map.
Rādīt 3D režģi: ieslēdziet/izslēdziet 3D režģa plakni 3D skata logā.
Piestipriniet pie 3D režģa: novietojiet kursoru uz 3D režģa projekciju ekrānā. Ja ir redzami vairāki režģi, tiks izvēlēts visvairāk pagrieztais pret ekrānu. Ieteicams to izmantot ortogonālajā projekcijā. Gizmos un primitīvu pozīcijas un izmēri tiks fiksēti atsevišķās pozīcijās telpā.
Režģa izvietojums: ZX, XY, YZ plaknes ir pašsaprotamas. Automātiskais izvietojums automātiski parāda atbilstošo režģa plakni, ņemot vērā orientāciju telpā.
Režģa blīvums: mazs, vidējs, liels un pielāgots arī ir pašsaprotami. Izmantojiet Pielāgot režģi, lai iestatītu pielāgotus režģa parametrus. Tie tiks izmantoti tikai tad, ja būs izvēlēts izmērs “Pielāgots”.
Noklusējuma režģis (ar Režģa blīvumu iestatīts uz Augsts) ir līdzvērtīgs šādiem iestatījumiem, izmantojot Pielāgot režģi
Režģa solis ir katra režģa iedalījuma lielums vienībās, savukārt nodaļas numurs ir sadalījumu skaits katrā režģa kvadrantā. Tātad, ja vēlaties efektīvi paplašināt noklusējuma augsta blīvuma režģi, vienlaikus saglabājot to pašu vienības izmēru un apakšiedaļas, vienkārši izmantojiet iepriekš minētos iestatījumus, bet attiecīgi palieliniet iedalījuma numuru.
Drukas apgabala iestatīšana:
Axis: Rādīt/slēpt asi.
Atsevišķa ass: X,Y,Z
Rādīt mērījumu rokasgrāmatas: Mērīšanas rīkā varat izveidot mērījumu rokasgrāmatas. Šī izvēles rūtiņa ļauj rādīt vadotnes ārpus mērīšanas rīka.
Piesaistiet mērījumu vadlīnijām:
Piestipriniet pie līknes: piestipriniet līdz tuvākajai līknei, izņemot pašlaik modificēto.
Piestipriniet līknes punktos: piestipriniet pie līknes kontrolpunktiem.
Piestipriniet centrā: piestipriniet pie līkņu saistītu lodziņu centra.
Rādīt 2D režģi: rādīt/slēpt 2D režģi. Ctrl+’
Piestipriniet pie 2D režģa: novietojiet kursoru uz režģa. To parasti izmanto kopā ar līknes rīkiem (zīmēšana ar splainu, teksta ievietošana līknē un attēlu ievietošana gar splainu); ar ieslēgtu Snap to grid, jūs varat piesaistīt līknes punktus 2D režģim, pēc tam varat zīmēt ļoti precīzas formas.
Piestipriniet zema polimēra virsotnēm: piestipriniet otu virsotņu pozīcijās ar zemu polimēru tīklu. Dažreiz tas ir noderīgi, veicot retopoloģizāciju vai teksturēšanu.
Rādīt vokseļus Paint Room:
Ortogrāfiskā projekcija: pārslēdzieties starp perspektīvu un ortogrāfisko projekciju.
Projektors: iespējojiet projektora attēla atsauces veidu.
Pārslēgt pilnekrāna režīmu: pārslēgt pilnekrāna režīmu.
Rādīt nobīdes tīklu: parādīt pašreizējo acs nobīdi. Tīkla virsotnes tiks pārvietotas pa normālu atbilstoši displacement map.
Pielāgojiet tēstu: varat uzlabot acu nobīdes vizuālo izskatu, izmantojot papildu seju tēselāciju. Seja attēlota kā režģis NxN pār katru seju. Izmantojiet šīs opcijas tikai tad, ja esat pārliecināts, ka jūsu videokarte var atbalstīt papildu apstrādi.
Ielādēt/saglabāt Voxtree redzamības stāvokļus:
Pamācības
Režģi, darba plaknes un asu rokturi : šis video parāda 3D režģu (tostarp vertikālās darba plaknes), 2D režģa, asu rokturu izmantošanu, mērvienību iestatīšanu, 2D režģa izmaiņu fiksēšanu un saglabāšanu, izmantojot kameras saīsnes. Dažas no piedāvātajām funkcijām ir salīdzinoši jaunas 3DCoat V4.
Režģi, darba plaknes un asu rokturi : šis video parāda 3D režģu (tostarp vertikālās darba plaknes), 2D režģa, asu rokturu izmantošanu, mērvienību iestatīšanu, 2D režģa izmaiņu fiksēšanu un saglabāšanu, izmantojot kameras saīsnes. Dažas no piedāvātajām funkcijām ir salīdzinoši jaunas 3DCoat V4.