Šajā telpā atrodas daži no unikālajiem 3D tēlniecības rīkiem un funkcijām. Sculpt Room satur rīkus un funkcijas, kas ļauj jums izveidot visdetalizētākos un sarežģītākos organiskos un mehāniskos modeļus, kādus var iedomāties.
Skulptūru telpa sastāv no diviem darba režīmiem — vokseļiem un virsmām (daudzstūriem).
Varat sākt režīmā Voxel , lai iegūtu aptuvenas skices, un galu galā pārvietot savu skulptūru virsmas režīmā (lai uzlabotu veiktspēju, saglabātu atmiņu un strādātu ar smalkām detaļām ).
Daudzi no Voxel instrumentiem ir piemēroti brīvas formas “uz otas” balstītām skulptūrām, dodot māksliniekam brīvību būvēt ar māla, vaska, koka, akmens un krāsas ekvivalentiem. 3DCoat pilnībā izmanto arī jūsu grafiskās planšetdatora iespējas. Citi instrumenti nodrošina nepieciešamo precizitāti mehānisko modeļu formu konstruēšanai.
Citi instrumenti nodrošina mehānisko modeļu formu konstruēšanā nepieciešamo precizitāti. Ievērojami ir tie rīki, kas atrodami Strokes “E” panelī — uz splainiem un daudzstūriem balstītu zīmēšanas rīku izlasē, kurus var novietot un mainīt, strādājot.
Abu veidu rīki sniedz lietotājam visātrākos, plūstošākos un precīzākos veidus, kā izveidot jebkāda veida modeli, kādu jūs varētu iedomāties.
Tā kā Sculpt vide lielā mērā ir balstīta uz otu izmantošanu, ir svarīgi saprast to būtību un sastāvu, jo tā attiecas uz daudzām citām jomām un darbvietām, kas atrodamas lietojumprogrammā 3DCoat .
– Birstes galvenokārt sastāv no Brush formas, kā definētas galvenajā Brush panelī atrodamās Brush Alphas , kā arī tām atbilstošajām opcijām, kas atrodamas Brush opciju panelī .
– Sculpt Brushes var pielāgot lidojuma laikā, izmantojot peles labo pogu un horizontālos vai vertikālos žestus 3D skata portā.
– Atbilstošos slīdņa iestatījumus var atrast Brush parametru panelī , kas parāda un papildina peles bāzes parametrus un atrodas 3DCoat saskarnes augšdaļā.
– Brush triepienus var arī mainīt, izmantojot funkcijas no viedo materiālu virsmas režīma, trafaretu, sloksņu, modeļu un šķautņu paneļiem, ja konteksts ir atbilstošs.
Automātiskās izvēles funkcija darbvietā Sculpt ir iespējota pēc noklusējuma, un tā ļauj lietotājam nekavējoties sākt veidošanu uz jauna objekta, vispirms neatlasot slāni Sculpt Layers panelī .
Lai skatītu pašreizējo Voxel Sculpture statistiku vai iegūtu “Rīku padomus” izvērstā veidā, vienkārši apskatiet paneli “Statistika”, kas atrodas interfeisa apakšējā kreisajā stūrī.
Izmantojiet izvēlni “Fails”, lai piekļūtu visām Import funkcijām, lai Sculpt darbvietā iekļautu ārējos darbus, un izmantojiet Export funkcijas, lai izveidotu dažādas savas skulptūras tiešās daudzstūra un neapstrādātas Voxel versijas, ko izmantot un pārveidot ārējās CAD un 3D drukāšanas lietojumprogrammās. .
Jauns suku dzinējs
Šis jaunais suku dzinējs ļauj mainīt skulptūru veidošanas rīku vadīklas. Ir daudz dažādu otu, katrai no tām ir unikāla īpašība.
Jauna suku sistēma
Voxel režīms
Vokseļi pēc būtības ir intensīvi atmiņai un procesoram.
Ir svarīgi tos uzskatīt par sākumu visam soļu klāstam, kas nepieciešams, lai pabeigtu modeli, kas uzsākts 3DCoat , lai galīgi ražotu un publicētu ārējā lietojumprogrammā.
Vispraktiskāk ir sākt veidošanu vokseļos ar mazāko izšķirtspēju, kas nepieciešama, lai attēlotu kopējā modeļa visvienkāršāko formu.
Kad ir sasniegta pamata forma un struktūra, varat veikt atkārtotu paraugu vai izmantot rīku “Res+”, lai pārietu uz augstāku detalizācijas līmeni.
Ja vēlaties saglabāt dažādus modelēšanas posmus, ko attēlo izšķirtspēja (no zemas līdz augstai), vienkārši dublējiet slāni, pirms lietojat “Res+” (atkārtota paraugu ņemšana) un turpiniet veidošanas darbības.
Virsmas režīms
Virsmas režīma rīku brīnišķīgā lieta ir tā, ka varat strādāt ar neticamu ātrumu un precizitāti. Ja daži daudzstūri sāk izstiepties, varat “atkārtoti nokrāsot” visu modeli (kas ietekmē tikai jūsu jaunākos labojumus), vienkārši nospiežot taustiņu “Enter”, aizstājot šos izstieptos apgabalus ar ļoti konsekventu un sakārtotu trīsstūrveida acu struktūru.
Jebkurā virsmas veidošanas sesijas laikā varat atgriezties tīrā Voxel Space vai pāriet tieši uz retopoloģijas darbvietu, izmantojot automātiskās Retopo funkcijas, vai veikt visas manuālās Retopo darbības.
Primitīvie
Sculpt Brush iespējas
Alfa kontrolē otas formu. Alfa ir pelēktoņu intensitātes karte.
Stroke kontrolē, kā jūsu ota pārvietojas pa modeļa virsmu. 3DC var izmantot vairākus sitienus.
Sculpt Brush Options
Augšējās joslas rīka parametri
Augšējās joslas rīka parametru panelis
Augšējā rīkjoslas izvēlnē ir ietverti funkciju pārslēgi, un tā ir pielāgota atkarībā no darbvietas, kurā strādājat.
Veidojiet koka slāņus
Slāņu pārvaldība Anton Tenitsky.
Izmantojiet Sculpt Layers paneli, lai saglabātu dažādas skulptūras versijas, kā arī modeļa daļas, kurām nepieciešamas dažādas un atsevišķas funkcijas un detaļas. Tos visus var pārsūtīt dažādās PolyGroups , lai katrai pievienotu unikālu topoloģiju un galu galā Paint Workspace galīgai pārvietošanai, izciļņiem un krāsu tekstūras izveidei.
Sculpt Tree Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes
Sculpt Tree Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes, Autoretopo un Būla vērtības
Ar peles labo pogu noklikšķinot uz jebkura Voxel slāņa , varat piekļūt visbiežāk izmantotajām funkcijām, kas saistītas ar vokseļiem. Vairāk funkciju var atrast galvenajā Sculpt Geometry Menu interfeisa augšdaļā.
Tehniskā informācija
Īsi padomi eksperimentēšanai Sculpt Workspace
Ekstrūzijas rīki un paņēmieni : šajā video ir parādīti dažādi rīki un paņēmieni, lai no modeļa izspiestu cietās virsmas formas.
Flīžu faktūru izveide : šajā video ir parādīta viena metode, kas pieejama 3DCoat lietotājiem, lai izveidotu savas viengabalainas flīžu faktūras.
Pārveidojiet VoxTree slāņa objektus atsevišķi
3D Stroke Mode ar pozas rīku : šis video ir ātrs demonstrējums jaunajai iespējai izmantot 3D Stroke Draw režīmu ar pozas rīku.
Spoku režīms : šajā videoklipā tiek demonstrēta jaunā funkcija “Ghost Mode”, kas pievienota 3DCoat Voxel Sculpting/Modeling rīku komplektam.
Modelēšanas piemēri
Īss ievads flīzējamās tekstūras veidošanā : par to jau ir oficiāls 3D Coat video, taču es domāju, ka šī funkcija nav pietiekami izpētīta, un Anton Tenitsky to nav nospiedis līdz robežām.
No Voxel līdz Skulptūrai virsmas režīmā : šajās video sērijās ir parādīts skulptūru veidošanas rīku apraksts.
3DCoat Game Character Series : Paldies Gregam Vedonam par šo visaptverošo sēriju, kas palīdz lietotājam veikt standarta (Voxel to Texture Painting) darbplūsmu, lai izveidotu zema līmeņa spēles raksturu.
Ikvienam, kurš ir iesācējs 3DCoat, šī sērija ir vienkārši OBLIGĀTI jānoskatās.
Sākot no nulles, 3DCoat Voxel Sculpting Workspace ietvaros… modeļa izveidei izmantojot dažus no tās celtniecības rīkiem. Pēc tam varonis ātri izveidoja UVs un pāriet uz tekstūras Painting.
Viņš pievieno pēdējo sadaļu Lightwave lietotājiem, eksportējot modeli uz Ligthwave un uzstādot ātru iekārtu. Skatītājam ir labi jāpārzina 3DCoat rīku komplekts un jāspēj sākt veidot pats no sākuma līdz beigām.
Šajā videoklipā ir iekļauts ievads, un projekts sākas, modelējot spēles varoņa cepuri 3DCoat Voxel darbvietā, un pēc tam pāriet uz tā pārtopoloģizāciju Retopo darbvietā.
Rat From Scratch : karikatūrai līdzīgas žurkas izveide ar vokseļiem.
Chainmail izveide : šajā videoklipā parādīts Chainmail bāzes sieta izveides agrīnais process, kā pamata objektu izmantojot 3DCoat noklusējuma manekena rumpi un rokas. Pēc tam tiek izmantots Auto-Retopo, lai no tā ģenerētu četrkāršu tīklu ar zemu polimēru.
Rock Kitbash kolekcijas izveide
Import rīks, lai izveidotu greebles (apmācību izstrādājis Tinker). Šajā īsajā apmācībā ir parādītas Import rīka jaunās versijas iespējas.
Ciktāl mēs strādājam ar rīku Import , mums būs nepieciešami greebles (sīkas detaļas, kas palīdz modeļiem izskatīties “tehniskāk”). To var izveidot jebkurā 3D modelēšanas lietojumprogrammā, parasti ar virkni patvaļīgu izspiešanu. Jūs varat lejupielādēt greebles, izmantojot saiti šīs apmācības apakšā.
Tinker Pack modeļu izmantošana : šis video turpina Kitbashing rīku demonstrāciju programmā 3DCoat, parādot, kā lietojumprogrammā lejupielādēt un izmantot Tinker modeļu pakotni. Tā ir īpaši noderīga modeļu bibliotēka Sci-Fi stila projektiem.
Klinšu veidošana un faktūra : ātra pamācība par vienkārša klinšu objekta veidošanu, autoporetopoloģiju un teksturēšanu, ko piedāvā Psionic Games.
Akmeņainas grīdas veidošana : veidojiet vienkāršu akmeņainu grīdu vai sienu, izmantojot Psionic Games celtniecības suku, skrāpēšanas suku un vienkāršu tekstūru.