Панель «Смуги» пропонує альтернативний вибір кінчиків Brush , які повторюються протягом усього штриха.
Смуги найкраще працюють у Paint Room для створення деталей зі normal map , у поєднанні з per-pixel режимами малювання або для фактичного малювання зміщення під час використання методу мікровершини.
Знак «X» означає, що на траєкторії не буде нанесено жодної смуги.
Вибір форми «Смужка» не замінює альфа-форми на панелі «Пензлі».
Для подібних функцій у Voxel Room використовуйте інструмент «Криві» з повторюваною формою сплайну, вибраною на панелі «Сплайни». На панелі «Смуги» використовуються ті самі методи додавання папок і окремих смуг, що й на панелі «Пензлі».
За допомогою меню «Смуга» можна вибрати форму смуги, яку буде нанесено по траєкторії малювання. Це можна використовувати для малювання декоративної окантовки або ланцюжка.
Як і у випадку з пензлями, ви можете натиснути піктограму «Папка», щоб додати нову смужку. Існує кілька способів нанесення смужки:
Ви можете просто нанести їх ручкою вручну або створити сплайн-криву та нанести на неї смужку.
Звичайно, використовувати сплайн дуже зручно для отримання точної смуги, тому рекомендується спочатку спробувати це з кривою.
Якщо він не підходить для ваших потреб або вам потрібно щось більш «вільне», то спробуйте почистити його вручну. Це також допомагає використовувати функцію «Steady Stroke» під час ручного чищення смужки.
Зображення є зразком того, наскільки плавним і точним може бути використання сплайн-кривої для малювання смуги.
Тут ви можете побачити дуже зразкове зображення з правильним використанням смуги вздовж сплайн-кривої. Смугою розмальовували патронташ навколо плечей людини.
На цій ілюстрації бандолер було створено зі стандартною формою Strip, повністю в Paint Room, використовуючи мікровершинний метод малювання.
Підручник
Смужки : Джевіс Джонс.